LABDARÚGÓ NB I
MENETREND
Július 16., szombat

Mezőkövesd, Városi Stadion

Mezőkövesd
Gyirmót

Illovszky-stadion

Újpest
Honvéd

Groupama Aréna

Ferencváros
Haladás
Július 17., vasárnap

Nagyerdei Stadion

Debreceni VSC
Paksi SE

Dunaújvárosi Stadion

MTK Budapest
Vasas SC

Felcsút, Pancho Aréna

Videoton
Diósgyőri VTK
Július 23., szombat

DVTK Stadium

Diósgyőri VTK
Újpest

Soproni Városi Stadion

Haladás
Mezőkövesd

Bozsik Jozsef Stadion

Honvéd
Ferencváros
Július 24., vasárnap

Gyirmóti Stadion

Gyirmót
MTK Budapest

PSE Stadium

Paksi SE
Videoton

Illovszky-stadion

Vasas SC
Debreceni VSC
Július 30., szombat

Soproni Városi Stadion

Haladás
Honvéd

Illovszky-stadion

Újpest
Paksi SE

Groupama Aréna

Ferencváros
Diósgyőri VTK
Július 31., vasárnap

Nagyerdei Stadion

Debreceni VSC
Gyirmót

Hidegkuti Nandor Stadium

MTK Budapest
Mezőkövesd

Felcsút, Pancho Aréna

Videoton
Vasas SC
Augusztus 06., szombat

DVTK Stadium

Diósgyőri VTK
Honvéd

PSE Stadium

Paksi SE
Ferencváros

Illovszky-stadion

Vasas SC
Újpest
Augusztus 07., vasárnap

Gyirmóti Stadion

Gyirmót
Videoton

Mezőkövesd, Városi Stadion

Mezőkövesd
Debreceni VSC

Hidegkuti Nandor Stadium

MTK Budapest
Haladás
Augusztus 13., szombat

Bozsik Jozsef Stadion

Honvéd
Paksi SE

Nagyerdei Stadion

Debreceni VSC
MTK Budapest

Soproni Városi Stadion

Haladás
Diósgyőri VTK

Illovszky-stadion

Újpest
Gyirmót

Felcsút, Pancho Aréna

Videoton
Mezőkövesd

Groupama Aréna

Ferencváros
Vasas SC
Augusztus 16., kedd

Illovszky-stadion

MTK Budapest
Videoton
Augusztus 17., szerda

Nagyerdei Stadion

Debreceni VSC
Haladás

Gyirmóti Stadion

Gyirmót
Ferencváros

Mezőkövesd, Városi Stadion

Mezőkövesd
Újpest

PSE Stadium

Paksi SE
Diósgyőri VTK

Illovszky-stadion

Vasas SC
Honvéd
Augusztus 21., vasárnap

Bozsik Jozsef Stadion

Honvéd
Gyirmót

DVTK Stadium

Diósgyőri VTK
Vasas SC

Groupama Arena

Ferencváros
Mezőkövesd

Soproni Városi Stadion

Haladás
Paksi SE

Illovszky-stadion

Újpest
MTK Budapest

Pancho Arena

Videoton
Debreceni VSC
Szeptember 10., szombat

Felcsút, Pancho Aréna

Videoton
18:00
Haladás

Nagyerdei Stadion

Debreceni VSC
18:00
Újpest

Hidegkuti Nandor Stadium

MTK Budapest
18:00
Ferencváros

Mezőkövesd, Városi Stadion

Mezőkövesd
18:00
Honvéd

Gyirmóti Stadion

Gyirmót
18:00
Diósgyőri VTK

Illovszky-stadion

Vasas SC
18:00
Paksi SE
Szeptember 17., szombat

Groupama Aréna

Ferencváros
18:00
Debreceni VSC

Megyeri uti

Újpest
18:00
Videoton

PSE Stadium

Paksi SE
18:00
Gyirmót

DVTK Stadium

Diósgyőri VTK
18:00
Mezőkövesd

Bozsik Jozsef Stadion

Honvéd
18:00
MTK Budapest

Soproni Városi Stadion

Haladás
18:00
Vasas SC
Szeptember 21., szerda

Megyeri uti

Újpest
18:00
Haladás

Felcsút, Pancho Aréna

Videoton
18:00
Ferencváros

Nagyerdei Stadion

Debreceni VSC
18:00
Honvéd

Hidegkuti Nandor Stadium

MTK Budapest
18:00
Diósgyőri VTK

Mezőkövesd, Városi Stadion

Mezőkövesd
18:00
Paksi SE

Gyirmóti Stadion

Gyirmót
18:00
Vasas SC
Szeptember 24., szombat

Groupama Aréna

Ferencváros
18:00
Újpest

Illovszky-stadion

Vasas SC
18:00
Mezőkövesd

PSE Stadium

Paksi SE
18:00
MTK Budapest

DVTK Stadium

Diósgyőri VTK
18:00
Debreceni VSC

Bozsik Jozsef Stadion

Honvéd
18:00
Videoton

Soproni Városi Stadion

Haladás
18:00
Gyirmót
Október 15., szombat

Soproni Városi Stadion

Haladás
18:00
Ferencváros

Bozsik Jozsef Stadion

Honvéd
18:00
Újpest

DVTK Stadium

Diósgyőri VTK
18:00
Videoton

PSE Stadium

Paksi SE
18:00
Debreceni VSC

Illovszky-stadion

Vasas SC
18:00
MTK Budapest

Gyirmóti Stadion

Gyirmót
18:00
Mezőkövesd
Október 22., szombat

Hidegkuti Nandor Stadium

MTK Budapest
18:00
Gyirmót

Nagyerdei Stadion

Debreceni VSC
18:00
Vasas SC

Felcsút, Pancho Aréna

Videoton
18:00
Paksi SE

Megyeri uti

Újpest
18:00
Diósgyőri VTK

Groupama Aréna

Ferencváros
18:00
Honvéd

Mezőkövesd, Városi Stadion

Mezőkövesd
18:00
Haladás
Október 29., szombat

DVTK Stadium

Diósgyőri VTK
18:00
Ferencváros

PSE Stadium

Paksi SE
18:00
Újpest

Illovszky-stadion

Vasas SC
18:00
Videoton

Gyirmóti Stadion

Gyirmót
18:00
Debreceni VSC

Mezőkövesd, Városi Stadion

Mezőkövesd
18:00
MTK Budapest

Bozsik Jozsef Stadion

Honvéd
18:00
Haladás
November 05., szombat

Soproni Városi Stadion

Haladás
18:00
MTK Budapest

Nagyerdei Stadion

Debreceni VSC
18:00
Mezőkövesd

Felcsút, Pancho Aréna

Videoton
18:00
Gyirmót

Megyeri uti

Újpest
18:00
Vasas SC

Groupama Aréna

Ferencváros
18:00
Paksi SE

Bozsik Jozsef Stadion

Honvéd
18:00
Diósgyőri VTK
November 19., szombat

Illovszky-stadion

Vasas SC
18:00
Ferencváros

Gyirmóti Stadion

Gyirmót
18:00
Újpest

Mezőkövesd, Városi Stadion

Mezőkövesd
18:00
Videoton

Hidegkuti Nandor Stadium

MTK Budapest
18:00
Debreceni VSC

PSE Stadium

Paksi SE
18:00
Honvéd

DVTK Stadium

Diósgyőri VTK
18:00
Haladás
November 26., szombat

Soproni Városi Stadion

Haladás
18:00
Debreceni VSC

Felcsút, Pancho Aréna

Videoton
18:00
MTK Budapest

Megyeri uti

Újpest
18:00
Mezőkövesd

Groupama Aréna

Ferencváros
18:00
Gyirmót

Bozsik Jozsef Stadion

Honvéd
18:00
Vasas SC

DVTK Stadium

Diósgyőri VTK
18:00
Paksi SE
December 03., szombat

Mezőkövesd, Városi Stadion

Mezőkövesd
18:00
Ferencváros

Hidegkuti Nandor Stadium

MTK Budapest
18:00
Újpest

Nagyerdei Stadion

Debreceni VSC
18:00
Videoton

Illovszky-stadion

Vasas SC
18:00
Diósgyőri VTK

Gyirmóti Stadion

Gyirmót
18:00
Honvéd

PSE Stadium

Paksi SE
18:00
Haladás
December 10., szombat

Soproni Városi Stadion

Haladás
18:00
Videoton

Megyeri uti

Újpest
18:00
Debreceni VSC

Groupama Aréna

Ferencváros
18:00
MTK Budapest

Bozsik Jozsef Stadion

Honvéd
18:00
Mezőkövesd

DVTK Stadium

Diósgyőri VTK
18:00
Gyirmót

PSE Stadium

Paksi SE
18:00
Vasas SC
Február 18., szombat

Nagyerdei Stadion

Debreceni VSC
18:00
Ferencváros

Felcsút, Pancho Aréna

Videoton
18:00
Újpest

Gyirmóti Stadion

Gyirmót
18:00
Paksi SE

Mezőkövesd, Városi Stadion

Mezőkövesd
18:00
Diósgyőri VTK

Hidegkuti Nandor Stadium

MTK Budapest
18:00
Honvéd

Illovszky-stadion

Vasas SC
18:00
Haladás
Február 25., szombat

Soproni Városi Stadion

Haladás
18:00
Újpest

Groupama Aréna

Ferencváros
18:00
Videoton

Bozsik Jozsef Stadion

Honvéd
18:00
Debreceni VSC

DVTK Stadium

Diósgyőri VTK
18:00
MTK Budapest

PSE Stadium

Paksi SE
18:00
Mezőkövesd

Illovszky-stadion

Vasas SC
18:00
Gyirmót
Március 04., szombat

Megyeri uti

Újpest
18:00
Ferencváros

Mezőkövesd, Városi Stadion

Mezőkövesd
18:00
Vasas SC

Hidegkuti Nandor Stadium

MTK Budapest
18:00
Paksi SE

Nagyerdei Stadion

Debreceni VSC
18:00
Diósgyőri VTK

Felcsút, Pancho Aréna

Videoton
18:00
Honvéd

Gyirmóti Stadion

Gyirmót
18:00
Haladás
Március 11., szombat

Groupama Aréna

Ferencváros
18:00
Haladás

Megyeri uti

Újpest
18:00
Honvéd

Felcsút, Pancho Aréna

Videoton
18:00
Diósgyőri VTK

Nagyerdei Stadion

Debreceni VSC
18:00
Paksi SE

Hidegkuti Nandor Stadium

MTK Budapest
18:00
Vasas SC

Mezőkövesd, Városi Stadion

Mezőkövesd
18:00
Gyirmót
Április 01., szombat

Gyirmóti Stadion

Gyirmót
18:00
MTK Budapest

Illovszky-stadion

Vasas SC
18:00
Debreceni VSC

PSE Stadium

Paksi SE
18:00
Videoton

DVTK Stadium

Diósgyőri VTK
18:00
Újpest

Bozsik Jozsef Stadion

Honvéd
18:00
Ferencváros

Soproni Városi Stadion

Haladás
18:00
Mezőkövesd
Április 08., szombat

Groupama Aréna

Ferencváros
18:00
Diósgyőri VTK

Megyeri uti

Újpest
18:00
Paksi SE

Felcsút, Pancho Aréna

Videoton
18:00
Vasas SC

Nagyerdei Stadion

Debreceni VSC
18:00
Gyirmót

Hidegkuti Nandor Stadium

MTK Budapest
18:00
Mezőkövesd

Soproni Városi Stadion

Haladás
18:00
Honvéd
Április 12., szerda

Hidegkuti Nandor Stadium

MTK Budapest
18:00
Haladás

Mezőkövesd, Városi Stadion

Mezőkövesd
18:00
Debreceni VSC

Gyirmóti Stadion

Gyirmót
18:00
Videoton

Illovszky-stadion

Vasas SC
18:00
Újpest

PSE Stadium

Paksi SE
18:00
Ferencváros

DVTK Stadium

Diósgyőri VTK
18:00
Honvéd
Április 15., szombat

Groupama Aréna

Ferencváros
18:00
Vasas SC

Megyeri uti

Újpest
18:00
Gyirmót

Felcsút, Pancho Aréna

Videoton
18:00
Mezőkövesd

Nagyerdei Stadion

Debreceni VSC
18:00
MTK Budapest

Bozsik Jozsef Stadion

Honvéd
18:00
Paksi SE

Soproni Városi Stadion

Haladás
18:00
Diósgyőri VTK
Április 22., szombat

Nagyerdei Stadion

Debreceni VSC
18:00
Haladás

Hidegkuti Nandor Stadium

MTK Budapest
18:00
Videoton

Mezőkövesd, Városi Stadion

Mezőkövesd
18:00
Újpest

Gyirmóti Stadion

Gyirmót
18:00
Ferencváros

Illovszky-stadion

Vasas SC
18:00
Honvéd

PSE Stadium

Paksi SE
18:00
Diósgyőri VTK
Április 29., szombat

Groupama Aréna

Ferencváros
18:00
Mezőkövesd

Megyeri uti

Újpest
18:00
MTK Budapest

Felcsút, Pancho Aréna

Videoton
18:00
Debreceni VSC

DVTK Stadium

Diósgyőri VTK
18:00
Vasas SC

Bozsik Jozsef Stadion

Honvéd
18:00
Gyirmót

Soproni Városi Stadion

Haladás
18:00
Paksi SE
Május 06., szombat

Felcsút, Pancho Aréna

Videoton
18:00
Haladás

Nagyerdei Stadion

Debreceni VSC
18:00
Újpest

Hidegkuti Nandor Stadium

MTK Budapest
18:00
Ferencváros

Mezőkövesd, Városi Stadion

Mezőkövesd
18:00
Honvéd

Gyirmóti Stadion

Gyirmót
18:00
Diósgyőri VTK

Illovszky-stadion

Vasas SC
18:00
Paksi SE
Május 13., szombat

Groupama Aréna

Ferencváros
18:00
Debreceni VSC

Illovszky-stadion

Újpest
18:00
Videoton

PSE Stadium

Paksi SE
18:00
Gyirmót

DVTK Stadium

Diósgyőri VTK
18:00
Mezőkövesd

Bozsik Jozsef Stadion

Honvéd
18:00
MTK Budapest

Soproni Városi Stadion

Haladás
18:00
Vasas SC
Május 20., szombat

Megyeri uti

Újpest
18:00
Haladás

Felcsút, Pancho Aréna

Videoton
18:00
Ferencváros

Nagyerdei Stadion

Debreceni VSC
18:00
Honvéd

Hidegkuti Nandor Stadium

MTK Budapest
18:00
Diósgyőri VTK

Mezőkövesd, Városi Stadion

Mezőkövesd
18:00
Paksi SE

Gyirmóti Stadion

Gyirmót
18:00
Vasas SC
Május 27., szombat

Groupama Aréna

Ferencváros
18:00
Újpest

Vasas SC
18:00
Mezőkövesd

Paksi SE
18:00
MTK Budapest

DVTK Stadium

Diósgyőri VTK
18:00
Debreceni VSC

Bozsik Jozsef Stadion

Honvéd
18:00
Videoton

Soproni Városi Stadion

Haladás
18:00
Gyirmót
TABELLA
P
Csapatok
M
GY
D
V
RÚG-KAP
Pont
EREDMÉNYEK
1
Vasas SC
7
5
1
1
11 - 5
16
2
Ferencváros
7
4
2
1
14 - 7
14
3
Haladás
7
4
2
1
12 - 7
14
4
Újpest
7
4
1
2
8 - 5
13
5
Honvéd
7
3
2
2
9 - 5
11
6
Videoton
7
3
1
3
14 - 7
10
7
Debreceni VSC
7
2
2
3
9 - 11
8
8
Diósgyőri VTK
7
2
1
4
9 - 17
7
9
MTK Budapest
7
1
3
3
2 - 5
6
10
Mezőkövesd
7
1
3
3
6 - 10
6
11
Paksi SE
7
1
3
3
6 - 10
6
12
Gyirmót
7
0
3
4
3 - 14
3