MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Minden más foci
Görögország: pokoljárása után ismét trófeát nyert az AEK
Az AEK Athén csapata nyerte meg a labdarúgó Görög Kupa 2015–2016-os kiírását, a fináléban 2–1-re legyőzve a bajnok Olympiakosz Pireuszt.
picture
Labdarúgó NB I
Videoton: a videón nem azt látták Nikolicstól, amit élőben
Jó ajánlólevelet kapott az AEK Athén Nikolics Nemanjáról, de Branko Milovanovics sportigazgató a Videoton Kecskemét elleni, 0–0-ra végződő bajnokiján pont nem a csatár legjobb napját fogta ki. Az AEK-hoz közeli enwsi.gr portál és webrádió azt írja, hogy akit a szombati bajnokin látott, nem az a játékos volt, mint aki korábban a videofelvételeken villogott. A megvásárlásáról emiatt nem feltétlenül mondtak le.
Görögország: megbukott a doppingteszten az AEK védője
Pozitív lett az AEK-ban futballozó Hrisztosz Arkudasz doppingtesztje. A védő az OFI elleni bajnokit (január 26.) követően adott mintájával bukott le.
Eurofutball: rangadót nyert, utcahossznyi a Steaua előnye
A Steaua hazai pályán 2–0-ra legyőzte a második helyezett Astrát a román labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának hétfői játéknapján, így előnye már tíz pont a tabella élén.