MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
CSATÁROK
picture
Bajnokok Ligája
BL: elnapolták a döntést a Vidi lehetséges ellenfelei
A Celtic hazai pályán nem bírt az AEK Athénnal a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjében (1–1), a harmadik kör szerdai játéknapján – mint ismert, továbbjutása esetén a Mol Vidi FC e párharc győztesével találkozik a playoffban. Korábban a Salzburg 3–0-ra legyőzte a macedón bajnok Shkëndiját, míg a görög PAOK – kétgólos hátrányból még az első félidőben fordítva – 3–2-re verte a Szpartak Moszkvát .
Angol labdarúgás
Arsenal: a kölcsönök után végleg távozik a saját nevelésű csatár
Elhagyja az angol élvonalbeli Arsenal labdarúgócsapatát Chuba Akpom, és a görög első osztályú PAOK-nál folytatja pályafutását – közölte a londoni klub hivatalos honlapján.
Minden más foci
Görög Kupa: a PAOK nyert, de a rendőrök is helytálltak
A labdarúgó Görög Kupa döntőjében a PAOK legyőzte (2–0) az AEK Athént – csakúgy, mint tavaly.
Görögország: elutasították a PAOK fellebbezését, bajnok az AEK
Elutasították a PAOK Szaloniki fellebbezését, ezzel egyben eldőlt, hogy 24 év után az AEK Athén nyeri meg a görög labdarúgó-bajnokságot.
Eurofutball: 24 évet vártak rá, hogy újra bajnokok legyenek
Az AEK Athén hazai pályán Anasztasziosz Bakaszetasz duplájával 2–0-ra legyőzte a Levadiakoszt a görög élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában, ezzel biztossá tette története 12. bajnoki címét, egyben 24 év után az elsőt.