MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
CSATÁROK
picture
Spanyol labdarúgás
Spanyolország: a két hónapos babának is jegyet kellett venni
A Marca érdekes történetet osztott meg a spanyol labdarúgó-bajnokság harmadosztályából: egy két hónapos csecsemőnek is meg kellett venni a 10 eurós belépőt (kb. 3000 forint) a Córdoba B–Real Jaén mérkőzésre (1–1).
picture
Spanyolország: a 117. percben döntött, fináléban a Girona
A Girona jutott másodikként a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokság rájátszásának döntőjébe, az idegenbeli 2–1-es vereség után ugyanis otthon hosszabbítás után 3–1-re legyőzte a Córdobát.
La Liga: feljutottak a madridiak, abszolút újonc az élvonalban
Lejátszották a spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokság 42., utolsó fordulójának mérkőzéseit. A bajnok Deportivo Alavés mellett a második helyen végző CD Leganés jutott fel az élvonalba.
La Liga: két gól itt, két piros lap ott a „legalsó” meccsen
A meccs előtt az utolsó előtti helyen álló Granada 2–0-ra legyőzte a már biztos kieső Córdobát hazai pályán a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 36. fordulójában. A vendégek kilenc emberrel fejezték be a mérkőzést, miután a játékvezető két piros lapot is kiosztott.