MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Olasz labdarúgás
Videó: Balotelli beállt, majd nyolc percre rá kiállították
Nem mondhatni, hogy élete meccsét játszotta Mario Balotelli a Brescia–Cagliari (2–2) olasz bajnokin. A hazaiak támadója a 74. percben lépett pályára, a 81. percben megkapta első sárga lapját, majd a 82. percben a második sárgája már kiállítást ért.
Serie A: az Inter nem tudta legyőzni a Leccét
A vasárnap 15 órakor kezdődő mind a három mérkőzés döntetlent hozott az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójában. Az Inter a Lecce, a Cagliari a Brescia, a Verona a Bologna otthonából hozott el egy pontot – mindezek közül a legnagyobb meglepetés az Internazionale botlása.
Serie A: hozta a kötelezőt a Torino, kiütéssel nyert a Samp
Az európai kupaindulást célul kitűző Torino mellett több, a kiesés ellen küzdő csapat is pályára lépett vasárnap délután a Serie A 19. fordulójában. Előbbi szoros győzelmet aratott, míg a Sampdoria és a Fiorentina is nyert, amivel fellélegezhet egy időre.
Minden más foci
Eurofutball: öt évre kitiltották a Balotellit sértegető szurkolót
Öt évre kitiltották az európai stadionokból azt a futballszurkolót, aki rasszista rigmusokkal sértegette Mario Balotellit, a Brescia volt válogatott játékosát.
Serie A: Immobile 61 éve nem látott formában, a Lazio legyűrte a Bresciát
A Lazio a 91. percben született Immobile-góllal 2–1-re legyőzte a mérkőzés jelentős részét emberhátrányban töltő Bresciát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 18. fordulójában.