MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Olasz labdarúgás
Serie A: mélyülő Milan-válság – hazai vereség a Genoától
Mint arról korábban beszámoltunk, a koronavírus okozta olaszországi káosz miatt 75 perces késéssel rendezték meg vasárnap a Serie A-ban a Parma–SPAL (0–1) bajnokit – a 15 órára kiírt AC Milan–Genoa és a Sampdoria–Verona mérkőzés időben kezdődött.
Serie A: megvan a 20. is, a Lazio tovább tapad a Juventusra
A Lazio 3–2-re legyőzte idegenben a Genoát, ezzel zsinórban a 20. bajnokiján maradt veretlen az olasz élvonalbeli labdarúgóliga (Serie A) 2019–2020-as kiírásában.
Serie A: 16 év után nyertek ismét zsinórban három bajnokit
A Lecce 2–1-re legyőzte hazai környezetben a sereghajtó SPAL-t az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójának kiesési helyosztóján.
Serie A: 1959 óta nem látott olyat Olaszország, mint most Immobilétől
A Lazio hazai pályán kiütötte a seregható SPAL-t, ezzel nyomás alá helyezte a kora este pályára lépő Intert a 2. helyért folytatott csatában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A). Az AC Milan sorozatban az ötödik bajnokiján sem kapott ki, igaz, ezúttal nem is nyert: a Hellas Verona vitt el egy pontot a San Siróból. Az Atalanta–Genoa mérkőzésen már 35 perc után kialakult a végeredmény, 2–2-es döntetlent hozott az összecsapás.
Serie A: megszerezte első 2020-as bajnoki sikerét az AS Roma
Az AS Roma 3–1-re legyőzte idegenben az utolsó előtti helyre visszacsúszó Genoát, így két vesztes mérkőzés után ismét három pontot tudott szerezni, és őrzi negyedik helyét az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A). Mattia Perin óriási bakija pecsételte meg a kieső helyen tanyázó genovaiak sorsát.