MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Olasz labdarúgás
Serie A: az Inter és a Lazio is a második félidőben döntött
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 5. fordulójában a Sampdoria idegenben 3–1-re legyőzte az Atalantát. Az Inter 2–0-ra győzött a Genoa vendégeként, míg a Lazio 2–1-es sikert aratott hazai pályán a Bologna ellen.
picture
Serie A: ikszelt a Juve, kikapott az Atalanta és a Lazio
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) negyedik fordulójában a Napoli hazai pályán 4–1-re megverte az Atalantát. A Lazio simán kikapott 3–0-ra a Sampdoria otthonában, míg a Juventus nem bírt a Crotonéval (1–1).
Serie A: idegenbeli sikerrel kezdett a Lazio
Az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalának (Serie A) második fordulójában lépett először pályára az előző idényt negyedik helyen záró Lazio, a fővárosiak kétgólos sikert arattak Cagliariban (0–2). A másik szombat kora esti meccsen az újonc Benevento 3–2-re legyőzte a Sampdoriát egy hajrában szerzett bombagóllal.