VÉGE Atlas Delmenhorst 1 - 6 Werder Bremen
MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
CSATÁROK
picture
Minden más foci
Videó: bombagólt lőtt, majd letolt nadrággal ünnepelt
A mexikói élvonalbeli labdarúgó-bajnokság legutóbbi fordulójában a Guadalajara hazai pályán 1–0-ra legyőzte az Atlast. A mérkőzés egyetlen gólja szépségdíjas találat volt, Alexis Vega azonban nemcsak ezzel, hanem a gólörömével is felhívta magára a figyelmet.
Videó: tapsvihar és érzelmes búcsú – Rafa Márquez elköszönt
A szezon végén visszavonuló Rafael Márquez utolsó alkalommal lépett pályára a nevelőegyesülete otthonában, az Estadio Jaliscóban – 22 évvel azután, hogy az Atlas labdarúgócsapatának színeiben lejátszotta élete első tétmérkőzését a felnőttek között. A 39 éves mexikói védőtől érzelmes búcsút vett a közönség és a csapat a Guadalajara elleni győztes (1–0) rangadón.
Olasz labdarúgás
Serie A: a Barcelona korábbi játékosa visszatér hazájába
Távozik a Serie A-ban sereghajtó Veronától, és hazájában, a mexikói élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Atlasban folytatja pályafutását Rafael Márquez, a Barcelona korábbi középhátvédje.
Videó: fel sem nézve emelt parádés gólt a mexikói focista
Szépségdíjas góllal szerzett vezetést a León labdarúgócsapata az Atlas ellen a mexikói bajnokság 2. fordulójában. A 3. percben Carlos Pena kapott labdát a tizenhatos előterében, majd jobbal bokából fantasztikus gólt emelt a kapuba. Pena a 38. percben is betalált, vezérletével a León 3–1-re nyert hazai pályán, és két mérkőzés után a második helyen áll négy ponttal.