MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
CSATÁROK
picture
Angol labdarúgás
Videó: visszaadta a labdát, véletlenül óriási gólt rúgott
Sportszerű volt, de a kelleténél nagyobb erővel adta vissza a labdát Harry Forrester, a Doncaster Rovers labdarúgója a Bury elleni bajnoki labdarúgó-mérkőzésen az angol harmadosztályban. A lövésből gól lett, ráadásul ez a 93. percben történt. Kisebb kupaktanács után a hazaiak visszaadták a gólt, azaz hagyták, hogy az ellenfél betaláljon, így 1–1 lett a meccs vége.
norwichfc
Gólzáporos győzelem a Bury ellen
Szórakoztató, egyben gólzáporos meccset hozott a Norwich City-Bury FC ligakupa mérkőzése. A kanáriak (ha nem is teljesen) B csapattal álltak ki...
Anglia: leigazolták, majd másnap hazaküldték a belga csatárt
Tiszavirág-életű volt Jeanvion Yulu-Matondo angliai karrerje: a korábi belga korosztályos válogatott támadót február 11-én szerződtette a harmadik ligás (League One) Bury, majd a kieső helyen álló csapat másnap megvált a játékostól.