MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
CSATÁROK
picture
Minden más foci
Belgium: Kompany csapatában folytatja karrierjét Nasri
Samir Nasri az Anderlechtben folytatja pályafutását – jelentette be pénteken hivatalos Twitter-üzenetben a belga rekordbajnok labdarúgócsapat.
Belgium: Craig Bellamy is az Anderlechtnél folytatja
A játékos-edzőként visszatérő Vincent Kompany és a Manchester City másodedzői posztját otthagyó Simon Davies vezetőedző után újabb korábbi Premier League-szereplő érkezett a belga Anderlechthez, Craig Bellamy az U21-es csapatot irányítja majd.
Belgium: a Man. Citytől érkezett az Anderlecht trénere
Simon Daviest, az angol bajnok, FA-kupa- és Ligakupa-győztes Manchester City eddigi másodedzőjét nevezték ki az Anderlecht labdarúgócsapatának vezetőedzőjévé.
Eurofutball: a végjátékban bukták el a dobogót Bölöniék
A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság utolsó fordulójában Bölöni László csapata, az Antwerp 3–2-re kikapott az FC Bruges otthonában, és a 4. helyen zárta az idényt.