MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
CSATÁROK
picture
Bajnokok Ligája
Kép: drágállták a jegyárat, így tüntettek a Bayern szurkolói
Mint ismert, a Bayern München idegenben 2–1-re legyőzte az Anderlechtet a Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában. A német szurkolók a három pontnak örülhettek ugyan, de valami másnak nem: papírpénzmásolatok pályára dobálásával, illetve transzparensekkel tüntettek a belgák magas jegyárai ellen.
picture
BL, B-csoport: hétszer büntetett a PSG, nyert a Bayern is
A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában a továbbjutást már legutóbb kiharcoló PSG hazai pályán 7–1-re győzött a Celtic ellen. Utóbbi rögtön az első percben vezetést szerzett – ez volt a párizsiak első kapott gólja az idei csoportkörben –, de Neymarék kiütéssel reagáltak Moussa Dembélé találatára. A másik meccsen a Bayern drukkerei a magas jegyárak ellen játékpénzdobálással tiltakoztak az Anderlecht otthonában, a mérkőzés amúgy 1–2 lett.
Spanyol labdarúgás
La Liga: menedzsere elismerte, a PSG valóban figyeli a korábbi újpestit
Mint azt megírtuk, a sport.fr a spanyol Superdeporte információira hivatkozva számolt be róla, miszerint a PSG megfigyelőket küldött a szombati Levante–Getafe (1–1) spanyol bajnokira – a párizsi sztárcsapat egyik csapattársa mellett Enisz Bardira volt kíváncsi. Az Újpest korábbi játékosának menedzsere a Borsnak elismerte, igazak a hírek, s több együttes is figyelte Bardit.
BL, B-csoport: „fejnehéz” Bayern, a PSG feltartóztathatatlan
A labdarúgó Bajnokok Ligája B-csoportjának harmadik fordulójában a Bayern München és a PSG is érvényesítette a papírformát: előbbi a Celticet győzte le hazai pályán, utóbbi az Anderlecht otthonában nyert könnyedén.