MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Angol labdarúgás
PL: Pépé volt a főszereplő, néggyel nyert az Arsenal
Négygólos győzelmet aratott hazai pályán az Arsenal a Newcastle United felett a Premier League 26. fordulójának utolsó vasárnapi mérkőzésén (4–0). A második félidő elején három percen belül két gólt szereztek az „ágyúsok”.
Anglia: nyolc elképesztő PL-csúcs, amit a Pool megdönthet
Jelen állás szerint nem az a kérdés, hogy megszakad-e a Liverpool PL-átka és 30 év várakozás után ismét angol bajnok lesz-e, hanem az, hogy melyik fordulóban teszi ezt meg, és hány rekordot dönt meg Jürgen Klopp alakulata. A Sky Sports összeszedett most néhány megdöntendő csúcsot.
Német labdarúgás
Bayern: rekordigazolásként érkezett, a hátsó ajtón távozhat a vb-győztes francia
Jelentősen átalakulhat a Bayern München kerete a nyáron – írja a Welt, amely szerint Jérome Boateng mellett Corentin Tolisso távozása is biztosra vehető a bajoroktól. A francia középpályás a Bild és a Sport Bild szerint is rendkívül elégedetlen a helyzetével. A 2019–2020-as idényben – minden sorozatot figyelembe véve – összesen 19 tétmérkőzésen kapott lehetőséget és csak nyolcat játszhatott végig. A 2020-as naptári esztendőben csak a Hoffenheim elleni kupameccsen volt kezdő...
Maldív-szigetek, Miami, Dubai – így pihennek a PL-sztárok
A Premier League-ben több csapat számára is elérkezett a pihenő ideje: a Leicester City február 14-én, a Liverpool február 15-én, az Arsenal február 16-án, a Chelsea és a Manchester United csak február 17-én lép pályára legközelebb. Ezt sokan ki is használják – nézzük, mit csinálnak a sztárfutballisták a szünetben!