MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
NSO Tv Csapatsportok
Estelle Nze Minko – Vicces volt, hogy elsőre nem tudtam felemelni a trófeát
picture
Kézilabda
Női kézi EHF-kupa: Vicces volt, hogy elsőre nem tudtam felemelni a trófeát – Nze Minko
Megvan az első nemzetközi kupagyőzelme a Siófok női kézilabdacsapatának, s ezúttal – a két elvesztett Bajnokok Ligája-döntő után – Andrea Kobetic is ünnepelhetett. Tette mindezt az Esbjerg elleni EHF-kupa-döntő utáni, szurkolókkal közös fieszta közepette. Estelle Nze Minkónak egyébként kisebb gondja akadt, amikor csapatkapitányként fel kellett emelnie a győztesnek járó trófeát, Silje Solberg pedig csaknem sírt, hiszen sajnálta ikertestvérét, Sannát, aki a vesztes csapatban játszott. De ezen gyorsan túltette magát.
Kézilabda
Női kézi EHF-kupa-döntő: a Siófok győzött és megnyerte a kupát
A Siófok nyerte meg a női kézilabda EHF-kupát, miután végig vezetve, biztosan győzött a dán Esbjerg ellen, és mivel Dániában döntetlent játszott, összesítésben öt góllal kerekedett felül. Ezzel a Siófok az első nemzetközi kupatrófeáját szerezte.
Kézilabda
Női kézi EHF-kupa: a Siófok ikszelt a döntő első felvonásán
A női kézilabda EHF-kupa fináléjának első felvonásán a Siófok KC 21–21-es döntetlent játszott a dán Team Esbjerg otthonában. A visszavágót május 11-én, 20.30 órától rendezik meg Siófokon.