MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
CSATÁROK
picture
Kézilabda
Kézilabda BL: PSG- és Barcelona-siker, ikszelt a Metz
A férfi kézilabda BL A-csoportjában a PSG az első félidőben eldöntötte a Celje elleni idegenbeli mérkőzését, míg a Barcelona Norvégiában az első félidő hajrájában fordítva szerezte meg újabb sikerét. A nőknél a Metz hazai pályán ikszelt a dán Esbjerggel.
Kézilabda
Női kézi BL: a Ferencváros vereséget szenvedett Dániában
A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 2. fordulójában a Ferencváros 29–27-re kikapott a dán Esbjerg otthonában. Az elején elhúzott a magyar csapat, és a második félidőben is fordítani tudott, de az utolsó öt perc a hazaiaknak sikerült jobban.
Kézilabda
Női kézi BL: az Esbjerg nyerni tudott Bukarestben
Elszenvedte első vereségét a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében a román CSM Bucuresti, miután a dán Esbjerg négy góllal nyert a román fővárosban.
Kézilabda
Női kézi BL: simán nyert a Brest, fordított az Esbjerg
A Brest Bretagne hazai környezetben 37–24-re legyőzte a Valceát a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában, míg az Esbjerg úgy nyert 28–22-re Lublinban, hogy a szünetben három góllal (15–12) még a lengyel csapat vezetett.