MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
CSATÁROK
picture
Légiósok
Légiósok: Nikolics megszerezte idénybeli első gólját – videó
Megszerezte idénybeli első gólját Nikolics Nemanja – a Chicago Fire magyar támadója az MLS szombati játéknapján a Toronto FC ellen volt eredményes, találata egy pontot ért csapatának, amely 2–2-es döntetlent játszott. Stieber Zoltán a kispadról nézte végig a D. C. United csúnya vereségét (0–4), az összecsapáson ráadásul brutális belépője után kiállították Wayne Rooneyt.
Foci Eb 2020
Eb 2020, I-csoport: Ciprus ötöst adott San Marinónak
Pierosz Szotiriu négy perc leforgása alatt két büntetőt is értékesített, Ciprus pedig 5–0-s sikert aratott San Marino felett a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjének I-csoportjában.
Eb 2020: a selejtezősorozat első napjának eredményei egy helyen
Csütörtökön a skótok kazahsztáni vendégjátékával négy csoportban is kezdetét vette a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezősorozata. Íme, az első játéknap összes eredménye és jegyzőkönyve!
Minden más foci
Játékossors: Ciprusra igazolt a Barcelona korábbi szélsője
Elhagyta a svájci Grasshopperst és Cipruson folytatja pályafutását Jeffrén Suárez, az FC Barcelona labdarúgócsapatának korábbi szélsője. A 31 esztendős támadó a szigetországi bajnokság negyedik helyén álló AEK Larnacához szerződött.