MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Vízilabda
Férfi vízi Ek: a spanyolok nyerték meg a bronzmeccset
Spanyolország végzett a harmadik helyen a férfi vízilabda Európa-kupa zágrábi nyolcas döntőjében, mivel a vasárnapi bronzmérkőzésen 9–7-re legyőzte Olaszországot.
picture
Légiósok
Légiósok: Nikolics megszerezte idénybeli első gólját – videó
Megszerezte idénybeli első gólját Nikolics Nemanja – a Chicago Fire magyar támadója az MLS szombati játéknapján a Toronto FC ellen volt eredményes, találata egy pontot ért csapatának, amely 2–2-es döntetlent játszott. Stieber Zoltán a kispadról nézte végig a D. C. United csúnya vereségét (0–4), az összecsapáson ráadásul brutális belépője után kiállították Wayne Rooneyt.
Légiósok
Légiósok: Megyeriék kettős vereséggel búcsúztak a kupától
Kiesett a labdarúgó Görög Kupából a Megyeri Balázst és Ugrai Rolandot is foglalkoztató Atromitosz, miután a negyeddöntő visszavágóján 3–0-ra kikapott az AEK Athéntól.