MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Foci Eb 2020
Eb 2020: az angolok nem hagyják annyiban a rasszista bekiabálásokat
Gareth Southgate, az angol válogatott szövetségi kapitánya, valamint több játékosa szerint rasszista bekiabálásokat hallottak a hétfői, Montenegró elleni Európa-bajnoki selejtezőn, amelyen Anglia 5–1-re diadalmaskodott.
Eb 2020, A-csoport: Anglia Montenegrót is kiütötte
Anglia labdarúgó-válogatottja egymást követő második meccsén szerzett öt gólt: a csehek elleni 5–0 után ezúttal 5–1-re nyert Montenegróban, és bár hátrányban volt a meccs elején, imponáló magabiztossággal kezdte az Európa-bajnoki selejtezőket.
Eb 2020, A-csoport: óriási bírói baki, bolgár pontmentés – videó
Bulgária a 82. percben értékesített tizenegyessel 1–1-es döntetlenre mentette a Montenegró elleni ki-ki mérkőzését a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjének első fordulójában az A-csoportban. Szépséghiba, hogy a felvételek alapján Todor Nedelev büntetője előtt a tizenhatoson kívül történt a szabálytalanság.
Vízilabda
Férfi vízi Európa-kupa: a magyar válogatott Montenegró ellen kezd
A magyar férfi vízilabda-válogatott Montenegróval találkozik az Európa-kupa április 5. és 7. közötti nyolcas fináléjának negyeddöntőjében, Zágrábban.