MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Minden más foci
Sepsi OSK: „Legalább 500 játékost néztünk meg az elmúlt három héten”
Lassan alakul a Sepsi OSK kerete a július közepén rajtoló új romániai szezonra. A frissen kinevezett edző, László Csaba irányításával hétfőn kezdte meg a felkészülést a Liga 1 előző idényét a hatodik helyen záró székelyföldi csapat, ám egyelőre még a távozó – lejárt szerződésű vagy csak kölcsönkapott – futballisták száma meghaladja az érkezőkét.
picture
Légiósok
Légiósok: „Életemben nem találkoztam ilyen játékossal” – korábbi edzője Langról
Megszólalt Dan Petrescu, a román bajnok CFR edzője Lang Ádám szerződésbontásának ügyében. A kolozsvári csapattal két bajnoki címet nyerő tréner azt állítja: a játékos nem volt hajlandó részt venni a mérkőzések előtti összetartásokon.
Foci Eb 2020
Eb 2020: szurkolókat segítő vasútvonal épül Bukarestben
Kevesebb mint egy év alatt megépülhet a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokságra érkező szurkolók közlekedését megkönnyítő három kilométeres vasútvonal, amely a román főváros Henri Coanda nemzetközi repülőterét és az Északi pályaudvarát köti össze.
Eb 2020, F-csoport: a spanyolok hármat vágtak a svédeknek
A labdarúgó Európa-bajnoki selejtezősorozat negyedik fordulójában Spanyolország hazai pályán 3–0-ra legyőzte Svédországot, így továbbra is hibátlan mérleggel vezeti az F-csoportot. Románia és Norvégia egyaránt idegenben nyert, előbbi 4–0-ra Máltán, utóbbi 2–0-ra Feröeren.