9 Harrison Byron 1987. június 15. 4 1
picture
Angol labdarúgás
Anglia: rettenetes sérüléssel végződött az óriási sprint – videó, képek
Szerencsétlen sérülést szenvedett az angol negyedosztályú labdarúgó-bajnokságban (League Two) szereplő Plymouth Argyle játékosa, Jorda Forster a Barnet elleni bajnokin. A 22 éves játékos egy labdát akart megmenteni az oldalvonalnál, de olyan nagy sebességgel érkezett, hogy nekiesett a reklámtáblának és összetörte magát.
picture
Videó: ez lenne 1974 óta a legbizarrabb szabadrúgás?
Bizarr jelenetnek lehettek tanúi a Northampton Town–Barnet (3–0) angol negyedosztályú labdarúgó-mérkőzés résztvevői. A hazaiak egyik szabadrúgásába Andy Yiadom piszkált bele épp úgy, mint Mwepu Ilunga az 1974-es világbajnokságon a Kongói Demokratikus Köztársaság–Brazília (0–3) találkozón.
Kép: nem pont erre a látványra számítottak az öltözőben…
Az angol Johnstone's Paint-trófeáért menő alacsonyabb osztálybeli csata első fordulójában a Barnet 1–0-s vereséget szenvedett idegenben a Yeovil Towntól az első fordulóban. A hazaiak nem sok jóra számítottak, amikor beléptek az öltözőbe, ott azonban váratlan látvány fogadta őket. Az ellenfél lezuhanyozott, átöltözött, a távozás előtt pedig rendet rakott, kitakarított, és még a padlót is felmosta. Hiába, az angol úriemberek már csak ilyenek…
Anglia: Davids felállt a kispadról; irány Milánó?
Decemberi visszavonulása után távozik az angol ötödosztályú Barnet labdarúgócsapatától Edgar Davids vezetőedző. A játékos-edzőként tevékenykedő 74-szeres holland válogatott középpályást az idényben háromszor is kiállították, így decemberben bejelentette visszavonulását, majd szombaton a kispadról is felállt, és távozott a klubtól.