22 Harrison Ellis 1994. január 29. 1
8 Pitman Brett 1988. január 31. 1 1
Angol labdarúgás
Anglia: rendőrlóra támadt egy elvetemült szurkoló – videó
A Portsmouth–Southampton (0–4) angol Ligakupa-mérkőzés előtt az egyik hazai szurkoló egy lóra támadt rá, meg is ütötte az állatot, miközben egy rendőr éppen rajta ült. Az elkövetőt pár másodperccel később le is tartóztatták, állatbántalmazás miatt indított eljárást ellene a rendőrség. Az esetről videó is készült.
Videó: elhibázta a tizenegyest, másodpercekkel utána kiállította a bíró
Alex Mowatt, az angol harmadosztályban szereplő Oxford United középpályása nem mindennapi tettet hajtott végre csapata vasárnapi bajnokiján. A 23 éves játékos a 61. percben egyenlíthetett volna, azonban kihagyta a tizenegyest, ráadásul néhány másodperc múlva piros lapot kapott. Az emberhátrányba kerülő oxfordiak 3–0-ra kikaptak a Portsmouthtól.
Anglia: szülinapján vonult vissza a PL-ben 95 gólt szerző támadó
Bejelentette visszavonulását Yakubu Aiyegbeni, a Portsmouth, a Middlesbrough, az Everton, a Leicester City, a Blackburn Rovers, a Reading és a Coventry City korábbi csatára, aki az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) összesen 95 gólt szerzett.
Német labdarúgás
Bundesliga: a Frankfurthoz igazolt a Milan korábbi játékosa
Kevin-Prince Boateng az Eintracht Frankfurt labdarúgócsapatában folytatja pályafutását.