MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Angol labdarúgás
Videó: a cápák után itt az újabb őrült gólöröm az angol szurkolóktól
Egy igazán jókedvű szurkolótábor következik. Az angol negyedosztályban szereplő Grimsby Town drukkerei még az idegenbeli mérkőzésekre is szép számmal elkísérik kedvenceiket, sőt, néha egészen egyedi módon örülnek csapatuk góljának. Legutóbb a Southport elleni találkozón már 4–0-s vezetésnél – a végeredmény is ez lett –, a 46. percben gondolták úgy, hogy a meccs eldől, jöhet az ünneplés. Íme!
Videó: a szögletzászlót is kidöntötte az alsógatyás szurkoló
Már többször beszámoltunk a labdarúgó-mérkőzéseken a pályára beszaladó – olykor alulöltözött – szurkolókról, akik különböző érdekektől vezérelve beavatkoznak a játékba. A Welling United–Southport (0–1) angol ötödosztályú találkozót egy szelfi reményében szakította meg az egyik drukker, aki menekülés közben a szögletzászlóval is összeakaszkodott. Ide kattintva megnézheti az esetet.
Man. United: ötödosztályú klub tartalékcsapatából igazolhatnak
A Manchester United angol lapértesülés szerint próbajátékra invitálja a Southport 19 éves játékosát, Drew Lewist.