MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Spanyol labdarúgás
La Liga: idegenben nyert az Atlético Madrid
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójának szombati játéknapján az Atlético Madrid 2–0-ra nyert a Getafe otthonában.
picture
La Liga: otthon kapott pofont a Sevilla, mely másodszor vesztett
Sorozatban harmadik mérkőzésén maradt nyeretlen, és másodszor kapott ki a Sevilla, amely a labdarúgó La Liga 4. fordulójában, hazai pályán 2–0-s vereséget szenvedett a Getafétől.
La Liga: a Villarreal a második hazai meccsét is elveszítette
Második hazai meccsét is elveszítette a Villarreal a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2018–2019-es kiírásában: a „sárga tengeralattjáró” a Real Sociedadtól elszenvedett vereség után (1–2) a Gironától is kikapott (0–1), s mivel a Sevilla otthonában is „csak” 0–0-s döntetlent ért el, három forduló után egy pontot számlál.
La Liga: megvan a Getafe első bajnoki sikere az új idényben
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2. fordulójában a Getafe Ángel és Jorge Molina góljával hazai pályán 2–0-ra megverte az Eibart, így megszerezte az első góljait és győzelmét az új bajnoki idényben. Az esti meccsen a Leganes az utolsó percekben mentett pontot a Real Sociedad ellen.