MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
Boér Gábor – Van-e nyomás rajtam a ZTE-nél? Igen, de ez éltet!
picture
Labdarúgó NB I
NB I: Van-e nyomás rajtam a ZTE-nél? Igen, de ez éltet! – Boér Gábor
Boér Gábor a Békés megyei Nagyszénáson nőtt fel, saját bevallása szerint bátyjával, Zsolttal együtt labdával születtek, legalábbis szinte minden gyerekkori képükön rajta van a pöttyös labda, és természetesen rengeteget futballoztak. A ZTE vezetőedzője a Sportkrém e heti vendége.
Videó: Zidane-csel a kapustól a kezdőkörnél, paksi gól a vége
A Paks Zalaegerszeg elleni mérkőzésén (3–1) a hazaiak utolsó találata eléggé szokatlan körülmények között született. Balogh Balázs vitte a labdát az egerszegi kapu felé, ám a vendégek kapusa, Demjén Patrik csaknem a félpályáig kirohanva közbelépett. Utána meghúzott egy Zidane-cselt, ez azonban már túl soknak bizonyult – Hahn János elvette tőle a labdát, és az üres kapuba lőtt, megszerezve saját második gólját.
NB I: nyert a Paks a Zalaegerszeg ellen
A Zalaegerszeg Könyves góljával ugyan megszerezte a vezetést a Paks ellen az NB I 7. fordulójában, de még a szünet előtt egyenlített a házigazda, a második félidőben pedig átvezette a vezetést és végül otthon tartotta a három pontot.