MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
CSATÁROK
picture
Foci Eb 2020
Eb 2020, D-csoport: Grúzia egy pontot otthon tartott Dánia ellen
A 2020-as Európa-bajnoki selejtezők sorozatában, a D-csoport vasárnapi mérkőzésein Svájc az első félidő végén három gólt szerezve simán győzött Gibraltár ellen, míg Dánia csak döntetlent ért el Grúziában.
picture
Eb 2020, D-csoport: ír–svájci döntetlen; Dánia hatot vágott
Svájc főleg a második játékrészben volt nagy fölényben Írországban az Európa-bajnoki selejtező D-csoportjának 5. fordulójában, de csak egy gólt szerzett Schär révén, amire McGoldrick válaszolt. A csoport másik mérkőzésén Dánia 6–0-ra nyert Gibraltáron.
Minden más foci
NL: Bardi-szabadrúgásgól itt, gyors mesternégyes ott
Macedónia 2–0-ra győzött Liechtenstein vendégeként péntek este a labdarúgó Nemzetek Ligája negyedik vonalában – az első gólt a korábbi újpesti légiós, Enisz Bardi lőtte szabadrúgásból –, így továbbra is vezeti a csoportját, ám Örményország gólzáporos gibraltári sikere (6–2) miatt a feljutás matematikailag még nem dőlt el. Az örmény csapatban Jura Movsziszjan mesternégyest ért el – második, harmadik és negyedik gólját hét perc leforgása alatt szerezte.