MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
CSATÁROK
picture
Foci Eb 2020
Eb 2020, G-csoport: Szabics és az osztrákok Eb-résztvevők!
Ausztria szombat este hazai pályán 2–1-re legyőzte Észak-Macedóniát a két labdarúgó-válogatott Eb-selejtezőjén a G jelű csoportban, ezzel biztossá tette, hogy ott lesz a jövő évi Európa-bajnokságon. Lengyelország már biztos továbbjutóként utazott Izraelbe, és 2–1-es győzelme révén biztos csoportelsőként utazott haza. Kora este Szlovénia is nyert, de továbbjutási esélyei elszálltak.
picture
Jégkorong
Jégkorong: tornagyőztes a magyar válogatott Gdanskban
A gdanski EIHC-torna utolsó napján a japánok elleni nyerő sora nélkül is legyőzte 2–0-ra a házigazda lengyeleket a magyar jégkorong-válogatott, amely végül a tornát is megnyerte.