MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
CSATÁROK
picture
Foci Eb 2020
Eb 2020, J-csoport: hatot szórtak az olaszok, kétgólos hátrányból görög iksz
Olaszország gálaelőadást tartva 6–0-ra kiütötte Liechtensteint a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjének 2. fordulójában. A bosnyákok már jobban megszenvedtek, hiába vezettek negyedóra után 2–0-ra Görögország ellen, az emberelőnybe kerülő vendégek döntetlenre mentették a meccset.
picture
Eb 2020, J-csoport: csak a szokásos eredmény az olasz–finnen
Az olasz labdarúgó-válogatott jól kezdte a 2020-as Európa-bajnokság előtti selejtezősorozatot, a J-csoport 1. fordulójában otthon 2–0-ra legyőzte Finnországot.
Minden más foci
NL: Bardi-szabadrúgásgól itt, gyors mesternégyes ott
Macedónia 2–0-ra győzött Liechtenstein vendégeként péntek este a labdarúgó Nemzetek Ligája negyedik vonalában – az első gólt a korábbi újpesti légiós, Enisz Bardi lőtte szabadrúgásból –, így továbbra is vezeti a csoportját, ám Örményország gólzáporos gibraltári sikere (6–2) miatt a feljutás matematikailag még nem dőlt el. Az örmény csapatban Jura Movsziszjan mesternégyest ért el – második, harmadik és negyedik gólját hét perc leforgása alatt szerezte.
NL: Giroud remek kapáslövésével francia siker a hollandok ellen
A világbajnok Franciaország hazai pályán 2–1-re legyőzte Hollandiát a Nemzetek Ligája A-divíziójának 1. csoportjában. A C-divízióban Szlovénia kikapott Cipruson, a D-divízióban Liechtenstein legyűrte Gibraltárt.