MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Európa-liga
El: eldőlt, az Arsenal középpályása nem tart a csapattal a döntőre
Elővigyázatosságból nem utazik el az Európa-liga azerbajdzsáni döntőjére Henrih Mhitarjan, a fináléba bejutó Arsenal örmény labdarúgója – jelentette be az angol klub.
picture
Európa-liga
El: az Arsenal politikai ok miatt nélkülözheti ászát a döntőben
Az örmény Henrih Mhitarjan játéka kérdéses az Európa-liga-döntő előtt, amelyet Bakiban rendeznek meg, mivel Azerbajdzsán és Örményország között továbbra sincs megfelelő diplomáciai kapcsolat.
Foci Eb 2020
Eb 2020, J-csoport: az örmények ellen javítottak a finnek
Finnország 2–0-ra legyőzte idegenben Örményországot a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjének 2. fordulójában.
Minden más foci
NL: Bardi-szabadrúgásgól itt, gyors mesternégyes ott
Macedónia 2–0-ra győzött Liechtenstein vendégeként péntek este a labdarúgó Nemzetek Ligája negyedik vonalában – az első gólt a korábbi újpesti légiós, Enisz Bardi lőtte szabadrúgásból –, így továbbra is vezeti a csoportját, ám Örményország gólzáporos gibraltári sikere (6–2) miatt a feljutás matematikailag még nem dőlt el. Az örmény csapatban Jura Movsziszjan mesternégyest ért el – második, harmadik és negyedik gólját hét perc leforgása alatt szerezte.