Tuton Shaun 1991. november 20. 0
11 Winnall Sam 1991. január 19. 21 11
Angol labdarúgás
Videó: a játékosok meggyőzték a bírót, mégse adjon büntetőt
Olyat sem sűrűn látni futballpályán, mint az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság legutóbbi találkozóján, a 3–1-es vendégsikerrel véget érő Barnsley–Wolverhampton találkozón! A félidei szünet előtt ugyanis a játékvezető büntetőt ítélt, ám amikor a tizenegyespontra mutatott, úgy letámadták a Barnsley játékosai, hogy a bíró elbizonytalanodott. Ki is ment a partjelzőhöz egy rövid megbeszélésre, és végül meggondolta magát, szabadrúgást ítélt kifelé. Az eset a videón 1 perc 6 másodpernél látható.
picture
Anglia: korábbi Chelsea-csatár és egy tulajdonos is érintett a „leleplezős botrányban”
A The Daily Telegraph című brit lap újabb részleteket hozott nyilvánosságra az angol labdarúgás korrupciós hátterét vizsgáló oknyomozóriport-sorozatából. Ezúttal a másodosztály, a Championship három prominens képviselője lepleződött le: Jimmy Floyd Hasselbaink, a Queens Park Rangers menedzsere, Tommy Wright, a Barnsley asszisztense, illetve Massimo Cellino, a Leeds United tulajdonosa érezheti minimum kényelmetlenül magát a megjelent cikkek miatt.
Videó: leesik az áll, olyan trükköt csinált a Pool tehetsége
Valószínűleg fényes karrier előtt áll Ryan Kent, a Liverpool labdarúgócsapatának 18 esztendős játékosa. A rendkívül tehetséges szélső jelenleg kölcsönben a Coventry Citynél szerepel, és a Barnsley elleni mérkőzésen szédületes cselt mutatott be.
Videó: óriási gólt lőtt a Chelsea és a Pool korábbi sztárja
Joe Cole jelenleg az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban (League One) szereplő Coventry City játékosa, ám a 33 esztendős futballista pályafutása során megfordult például a Chelsea-ben és a Liverpoolban is. Az 56-szoros angol válogatott középpályás kedden először lépett pályára új csapatában, és rögtön győztes gólt szerzett, ráadásul nem is akármilyet.
Anglia: 7 órát aludt a stadion wc-jében, cipő nélkül ébredt
Kellemetlen, de vicces eset történt az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban (League One) rendezett Barnsley–Fleetwood Town (0–1) mérkőzésen, amelyen egy hazai drukker „néhány" sör elfogyasztása után a találkozó félidejében elaludt a wc-ben, és hét órán keresztül a stadionban ragadt.