MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
Mexikó: korábbi Barca-edző lett az új szövetségi kapitány
A Mexikói Labdarúgó-szövetség sajtótájékoztatón jelentette be, hogy Gerardo Martino lesz az El Tri új szövetségi kapitánya, akinek fő feladata, hogy kivezesse a nemzeti csapatot a 2022-es világbajnokságra, amelyet Katarban rendeznek.
picture
Edzősors: Maradona hosszabbított mexikói klubjával
Diego Maradona a következő szezonban is a mexikói másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Dorados de Sinaloa vezetőedzője lesz, célja, hogy élvonalba kerüljön vele.
Videó: befutott a kispadról a labdáért, kiállította a bíró
Mint arról beszámoltunk, a Club América nyerte a mexikói labdarúgó-bajnokság nyitó szakaszát, azaz az Aperturát. A bajnoki döntő első mérkőzése 0–0-ra végződött a Cruz Azul ellen. A visszavágó 87. percében, 1–0-s América-vezetésnél, a vesztésre álló együttes játékosa, Gerardo Flores (aki csereként a kispadon foglalt helyet) befutott a pályára és vissza akarta szerezni a labdát, amit a játékvezető piros lappal „díjazott”.
U17-es női vb: a spanyoloké az arany, Mexikó a második
A spanyol válogatott nyerte meg az U17-es női labdarúgó-világbajnokságot, miután a döntőben 2–1-re legyőzte Mexikót.