MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
Bognár István – A második félidei játékunkon bőven van mit javítani
picture
Labdarúgó NB II
NB II: A második félidei játékunkon bőven van mit javítani – Bognár István
Bár a 3–2-es első félidő után az előnyben lévő MTK-t védekezésre kényszerítette a Gyirmót, végül a kék-fehérek a hosszabbításban lőtt két ziccergólnak köszönhetően 5–2-re nyertek a labdarúgó NB II 19. fordulójának rangadóján. A mérkőzés után Bognár István és Stieber Zoltán értékelt az NSO Tv-nek.
NB II: az MTK nyerte a rangadót, a Pécs elvesztette a veretlenségét
A labdarúgó NB II 19. fordulójának kora délutáni programjában az MTK gólzáporos mérkőzésen győzte le a Gyirmótot. A mezőny eddigi egyetlen veretlen csapata, a Pécsi MFC kikapott a játéknap előtt még sereghajtó Dorog otthonában.
Hét gól az MTK-pályán, a Dorog vette el a Pécs veretlenségét
A szombati Diósgyőr–Haladás (1–2) találkozó után kilenc mérkőzéssel folytatódott a labdarúgó NB II 19. fordulója. Veresége ellenére a bajnokság féltávjánál a DVTK vezeti a tabellát, ráadásul az is eldőlt, hogy a piros-fehérek biztosan az élen zárják ezt az esztendőt. Az MTK hazai pályán legyőzte az éppen mögötte álló Gyirmótot, így fellépett a dobogóra, míg a PMFC a sereghajtó Dorog vendégeként vesztette el veretlenségét. A Szeged az új edző irányította Nyíregyházával csak döntetlent játszott, amely a forduló ötödik 1–1-gyel végződött mérkőzése volt. A Kozármisleny kiütötte a Siófokot, az Ajka pedig elhozta a három pontot a továbbra is botladozó Békéscsaba otthonából.