MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
Légiósok: Balogh visszatér Palermóba – újra kölcsönadják?
Balogh Norbert kölcsönszerződése után visszatér a ciprusi APOEL-től a Palermóhoz, de az olasz média úgy tudja, hogy a szicíliai együttesnél továbbra sem biztos a jövője, és valószínűleg újra kölcsönadják.
picture
Minden más foci
Eurofutball: hetedszer nyert kupát az AEL Limassol
Története hetedik kupagyőzelmét aratta a ciprusi AEL Limassol labdarúgócsapata, mivel a szerdai döntőben 2–0-ra megverte az APOEL-t, amelyben ezúttal nem jutott szóhoz a magyar válogatott csatár, Balogh Norbert.
Légiósok
Légiósok: Egyelőre nem sokat tudok a jövőmről – Balogh Norbert
Pályafutása során először ünnepelt bajnoki címet Balogh Norbert, a ciprusi APOEL csatára, aki a több játéklehetőségben bízik, de még nem tudja marad-e Cipruson, ahova kölcsönbe érkezett, vagy vissza kell térnie az olasz Palermóhoz.
Légiósok
Légiósok: Balogh Norbert csapata zsinórban hetedszer bajnok
Ausztriában a súlyos térdsérülése után az edzéseket már elkezdő Szántó Tamás nem került be a Rapid Wien keretébe. A bécsiek amúgy rendkívül fordulatos meccset játszottak, a 37. és a 42. perc között szerzett gólokkal 3–0-ra elhúztak, de az Admira az 53. és 61. perc között jegyzett találatokkal egyenlített (3–3). A végszó a Rapidé volt, így a vendégek 4–3-ra nyertek.
Légiósok
Légiósok: Balogh csapata a 94. percben egyenlített és döntős
Balogh Norbert együttese, az APOEL bejutott a Ciprusi Kupa döntőjébe, mivel a hazai 1–0-s győzelme után idegenben 2–2-es döntetlenre végzett a Paralimnivel. A magyar légiós a kispadról nézte végig a visszavágót, amelyen bajnoki éllovas csapata a 94. percben egyenlített.