MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Bajnokok Ligája
BL: Nagy Dominik beállt, a Legia bombagóllal nyert Írországban
Elkezdődött a Bajnokok Ligája és az Európa-liga selejtezőjének 1. fordulója. A BL-ben a Korhut Mihályt a keretbe sem nevező Hapoel Beer-Seva és a Celtic egyaránt háromgólos győzelmet aratott, míg az Európa-ligában az egyetlen keddi meccsen a kazah FK Tobol 95. percben szerzett találattal nyert a grúz Szamtredia vendégeként.
picture
Minden más foci
Topligákban még nem volt példa arra, amit a Juventus tesz
Celtic, Juventus, Sahtar – az európai labdarúgó-bajnokságokban ez a három csapat volt képes arra, hogy tavaly után az idén is duplázzon, azaz a bajnoki cím mellé az országos kupát is elhódítsa. Amúgy 15 klub aratott kettős győzelmet, 15 országban nyert a rekordbajnok, 15 több mint 20-szoros bajnok szerepel a friss aranytablón, továbbá megszakadt két hatalmas aranysorozat. Mielőtt átadjuk magunkat a világbajnokság mámorának, majd nekiveselkedünk az új klubidénynek, vessünk még egy utolsó pillantást a mögöttünk hagyott 2017–2018-as bajnoki szezonra, mindenekelőtt a Juventusra, amelynek sikerkorszaka példátlan a topligák eddigi történetében.
Eurofutball: újabb trófeát nyert és történelmet írt a Celtic
A Celtic 2–0-ra verte a Motherwellt a labdarúgó Skót Kupa szombat délutáni döntőjében, ezzel az első olyan skót csapat lett, amelyik egymást követő két évben is megcsinálta a „mesterhármast”.
Eurofoci: a Hibsé volt a meccs első három és utolsó két gólja, mégsem nyert
Egészen őrült mérkőzést hozott a skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság utolsó fordulója, a Hibernian és a Rangers 5–5-re végzett egymással.
Eurofutball: a Rangers kiütésével lett újra bajnok a Celtic
A skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premiership) felsőházi rájátszásának 2. fordulójában a Celtic otthon 5–0-ra kiütötte ősi riválisát, a Rangerst, így három körrel a vége előtt bebiztosította a bajnoki címét.