18 Llorente Fernando 1985. február 26. 3
picture
Bajnokok Ligája
BL: nem C. Ronaldo, és nem is Kane volt a hős a Bernabéuban
Bár az UEFA honlapjának felhasználói a tizenegyesből betaláló Cristiano Ronaldót választották meg a meccs emberének, és a másik oldalon Harry Kane is „bedolgozott” egy gólba, a keddi Real Madrid–Tottenham (1–1) Bajnokok Ligája-csoportmérkőzés inkább a kapusoké volt. Nemcsak Keylor Navas, a hazaiak kesztyűse mondta ezt, hanem a két edző is, és a lapok értékelései sem mondanak ellent.
BL, H-csoport: iksz a csúcsrangadón és az APOEL–Dortmundon is
A labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjának 3. fordulójában a Real Madrid hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Tottenham Hotspurrel, így mindkét együttes megőrizte a veretlenségét. A Sallai Rolandot a 72. percben becserélő APOEL 1–1-re végzett a Borussia Dortmund ellen, ezzel a német csapat hátránya továbbra is hat pont a Real Madrid, Tottenham kettőshöz képest.
BL: Benzema két méterről is képes volt kihagyni – videó
Ha Karim Benzemának rossz napja van, a francia képes szinte bármilyen ziccert kihagyni – ezt a Real Madrid drukkerei tudják a legjobban. A blancók támadója a Tottenham ellen is bizonyította ezt, és két méterről fejelte rá a labdát Hugo Llorisra, így hőst csinálva honfitársából, akinek azért az elképesztő reflexei is kellettek ehhez a védéshez!
BL: gólt lőtt a Real-játékos, vezet a Tottenham… – videó
Bár talán kevesen számítottak rá, a Tottenham talált be először a Real Madrid elleni Bajnokok Ligája-találkozón a Santiago Bernabéu Stadionban. A gólt viszont a blancók védője, Raphaël Varane szerezte, aki nagyon rosszul ért bele a labdába a saját kapuja előtt…
BL: Hakimi a Realban, egy csatárral támad a Spurs – kezdők
A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában a Real Madrid a Tottenhamet fogadja. Íme, a két együttes kezdőcsapata!