MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Olasz labdarúgás
Videó: Novothny közelről gyötörte be 4. bajnoki gólját
Az olasz harmadosztályú labdarúgó-bajnokság A-csoportjának 24. fordulójában a Südtirol 3–1-re legyőzte a Cremonesét hazai pályán. A házigazdák második találatát Novothny Soma szerezte, akinek ez volt már a negyedik gólja a szezonban.
Labdarúgó NB I
Honvéd: olasz harmadosztályú csapattól jön erősítés - sajtóhír
Az olasz átigazolásokra szakosodott portál, a tuttomercatoweb.com információi szerint hamarosan újabb játékost szerződtet Olaszországból a Budapest Honvéd labdarúgócsapata.
Honvéd: Olaszországból jöhet U20-as válogatott szélső
Olasz sajtóinformációk szerint a harmadosztályú Cremonesétől érkezhet támadó a Budapest Honvéd labdarúgócsapatához.
Olaszország: újabb elismerő szavak a magyar kapusnak
Ahogy a Lecce elleni bajnoki (2–2) után, úgy a Cremonese elleni találkozót követően is dicsérték Kovácsik Ádámot, az olasz harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Pavia kapusát. A magyar légióst ezúttal a cremonai mérkőzés egyetlen, mindent eldöntő gólját szerző Giovanni La Camera méltatta.