MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Labdarúgó NB I
ZTE: a SPAL-nál szereplő kölcsönjátékos még időben hazajutott
Horváth Krisztofer, a Zalaegerszeg 18 éves labdarúgója az olasz futballélet leállása óta otthon, egyéni edzésterv alapján készül és bízik a folytatásban. S ami a legfontosabb, még az olaszországi helyzet elfajulása előtt haza tudott utazni Magyarországra.
picture
Olasz labdarúgás
Serie A: káosz Olaszországban, 75 perces késéssel kezdődött a Parma meccse
A koronavírus-járvány okozta felfordulás miatt az eredetileg tervezettnél 75 perccel később, 13.45 órakor kezdődött az olasz labdarúgó-bajnokság 26. fordulójából erre a hétvégére halasztott Parma–SPAL mérkőzés, amelyet – a többi olasz sporteseménnyel egyetemben – zárt kapuk mögött rendeztek meg. A találkozó végül 1–0-s vendégsikert hozott.
Serie A: C. Ronaldo betalált, a Juventus legyőzte a sereghajtót
Az élvonalbeli olasz labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának szombati játéknapján az utolsó SPAL a listavezető Juventust fogadta. Ronaldo az első, Ramsey a második félidőben szerzett gólt a „zebrák” részéről, de büntetőből a SPAL is eredményes volt (1–2).
Serie A: 16 év után nyertek ismét zsinórban három bajnokit
A Lecce 2–1-re legyőzte hazai környezetben a sereghajtó SPAL-t az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójának kiesési helyosztóján.