MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Olasz labdarúgás
Serie A: a Genoa büntetőt rontott, Chiesa ziccereket
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 21. fordulójában a Bologna idegenben 3–1-re legyőzte a SPAL-t.
picture
Serie A: meglepetés, az Atalanta otthon kapott ki a sereghajtótól
A hazai környezetben szereplő Atalanta meglepetésre 2–1-re kikapott a SPAL-tól az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójában.
Serie A: hozta a kötelezőt a Torino, kiütéssel nyert a Samp
Az európai kupaindulást célul kitűző Torino mellett több, a kiesés ellen küzdő csapat is pályára lépett vasárnap délután a Serie A 19. fordulójában. Előbbi szoros győzelmet aratott, míg a Sampdoria és a Fiorentina is nyert, amivel fellélegezhet egy időre.
Olasz Kupa: a Torino tizenegyesekkel búcsúztatta a Genoát
A labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében a Torino 1–1-es rendes játékidőt követően tizenegyespárbajban legyőzte a Genoát. A Torino ellenfele a következő körben a Milan–SPAL összecsapás továbbjutója lesz.