MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Olasz labdarúgás
Videó: két ellenfeléből csinált bohócot a Milan támadója
Suso, a Milan labdarúgócsapatának támadója két Atalanta-játékosból csinált bohócot a két csapat vasárnapi összecsapásán (2–2).
picture
Serie A: a végén bukta el a győzelmet a Milan az Atalanta ellen
Az Atalantát fogadta az AC Milan az olasz bajnokság 5. fordulójában, és sokáig úgy állt, hogy 2–1-es győzelmet arat, de a 91. percben érkezett Emiliano Rigoni, és egyenlített. Így az egy meccsel kevesebbet játszó Milan jelenleg a bajnoki tabella 13. helyét foglalja el.
Serie A: az Atalanta legyőzése után a 2. helyen a SPAL
A SPAL a második félidő elején hat perc alatt szerzett két Andrea Petagna-góllal legyőzte az Atalantát, és a Serie A 4. fordulóját követően az olasz élvonal második helyén áll. Egyedül a Juventus előzi meg az eddigi három hazai meccsét megnyerő ferrarai klubot.
Videó: műteni kellett a kispadot ütlegelő Roma-edzőt
Meg kellett műteni Eusebio Di Francesco kezét, az AS Roma vezetőedzője a csapat hétfő esti mérkőzése alatt túl nagy erővel ütötte meg a kispadot.