MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Olasz labdarúgás
Serie A: a Sassuolo nagyszerű góllal győzte le a Fiorentinát
Az olasz élvonalbeli bajnokság 34. fordulójában a Sassuolo Bryan Dabo 30. perces kiállítása után 60 percig emberelőnyben futballozva 1–0-ra legyőzte a Fiorentinát. A győztes gólt Matteo Politano szerezte az első félidő 41. percében – szép csavarással nyerte meg a mérkőzést csapatának.
Serie A: ollózós gólt kapott a Juventus, örülhet a Napoli
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 33. fordulójában a listavezető Juventus nem tudott nyerni a kiesőjelölt Crotone otthonában (1–1), így az Udinesét 4–2-re legyőző Napoli csökkentette a hátrányát a tabellán. A Lazio drámai meccsen verte meg a Fiorentinát, míg Nagy Ádám végigjátszotta a Sampdoria ellen 1–0-ra elveszített találkozót.
Serie A: újonc ellen szakadt meg a Fiorentina mesés szériája
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 32. fordulójában a Fiorentina otthon csak gól nélküli döntetlent játszott a bennmaradásért küzdő SPAL-lal.
Fiorentina: a vezetőedző tetoválással emlékezik Astorira
Stefano Pioli, a Fiorentina labdarúgócsapatának vezetőedzője nemes gesztussal tiszteleg a március elején sokkoló hirtelenséggel, mindössze 31 éves korában elhunyt Davide Astorira: a firenzei klub trénere a Fiorentina néhai csapatkapitányának monogramját, valamint mezszámát, azaz a „DA13”-at tetováltatta magára.
Olaszország: Davide Astoriról fair play díjat neveznek el
Az Olasz Labdarúgó-szövetség (FIGC) bejelentette, a következő szezontól kezdve „életre kel” a fair play díj, amely a nemrég váratlanul elhunyt Davide Astori nevét viseli majd.