MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
CSATÁROK
picture
Európa-liga
El: elpuskázta a Sevilla; betalált a korábbi FTC-játékos
A Frankfurt simán nyert a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 5. fordulójában, ezzel hibátlan maradt a H-csoportban, s mivel a Lazio veszített, a németek biztosan az első helyen zárják a négyest. A Sevilla kikapott a Standard Liege-től a J jelű kvartettben, míg a Villarreal gól nélküli döntetlent játszott a G-csoportban, ahol így majd az utolsó kör dönti el a továbbjutás sorsát.
picture
Európa-liga
El: Kádárék simán nyertek; továbbjutott a Lazio és a Frankfurt
Az Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában bebiztosította a továbbjutását a H-csoportból a Lazio és a Frankfurt, miután előbbi 2–1-re legyőzte a Marseille-t – az előző kiírás francia döntőse ezzel ki is esett. Gólesőt hozott a Szpartak Moszkva–Rangers összecsapás a G jelű négyesben, míg a K-kvartettben az ukrán Dinamo Kijev Kádár Tamással a soraiban könnyedén nyert.
Minden más foci
Eurofoci: tavaly majdnem kiestek, most megnyerték a kupát
A Lilleström 3–2-re legyőzte a Sarpsborgot a vasárnapi döntőben, így tíz év után először, fennállása során hatodszor megnyerte a Norvég Kupát.
Eurofutball: nem lett teljes a magyar támadó kollekciója
A Rosenborg az oslói Ullevaal Stadionban 2–0-ra legyőzte a Kovács Pétert a hajrában bevető Sarpsborgot a Norvég Kupa döntőjében, ezzel 2003 óta először, összességében tizedszer hódította el a trófeát.
Légiósok
Norvégia: akarták Kovácsot, de most már nem akarják
Kovács Péter szerződése az idény végén lejár a norvég élvonalbeli Sarpsborgnál, és mivel nemrégiben elterjedt a hír, hogy a visszavonulásra gondolni sem akaró 37 éves magyar labdarúgó esetleg visszatér a Tromsőbe, a helyi sajtó utánajárt a hírnek.