MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Minden más foci
Eurofoci: tavaly majdnem kiestek, most megnyerték a kupát
A Lilleström 3–2-re legyőzte a Sarpsborgot a vasárnapi döntőben, így tíz év után először, fennállása során hatodszor megnyerte a Norvég Kupát.
Eurofutball: nem lett teljes a magyar támadó kollekciója
A Rosenborg az oslói Ullevaal Stadionban 2–0-ra legyőzte a Kovács Pétert a hajrában bevető Sarpsborgot a Norvég Kupa döntőjében, ezzel 2003 óta először, összességében tizedszer hódította el a trófeát.
Légiósok
Norvégia: akarták Kovácsot, de most már nem akarják
Kovács Péter szerződése az idény végén lejár a norvég élvonalbeli Sarpsborgnál, és mivel nemrégiben elterjedt a hír, hogy a visszavonulásra gondolni sem akaró 37 éves magyar labdarúgó esetleg visszatér a Tromsőbe, a helyi sajtó utánajárt a hírnek.
Eurofutball: Guzmicsék nem tudták megállítani az éllovast
Guzmics Richárd csapata, a Wisla Kraków 1–0-ra kikapott a listavezető Piast Gliwicétől a lengyel labdarúgó-bajnokság (Ekstraklasa) 11. fordulójának szombati játéknapján.
Eurofutball: Casillas nem kapott gólt első portói bajnokiján
A Porto hazai pályán 3–0-ra megverte a Vitória Guimaraest a portugál élvonalbeli labdarúgó-bajnokság első fordulójában.