MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Spanyol labdarúgás
La Liga: zsinórban harmadszor játszott döntetlent a Valencia
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában gól nélküli döntetlent játszott egymással a Villarreal és a Valencia, utóbbinak ez már sorozatban a harmadik döntetlenje volt a bajnoki idényben, összességében a negyedik. A Valencia Daniel Parejo kiállítása miatt az 59. perctől emberhátrányban játszott, ám így sem sikerült a Villarrealnak megszerezni a győztes találatot.
picture
Európa-liga
El: a Sevilla kiütötte a Standardot, a Marseille emberelőnyben kapott ki
Kleinheisler végigjátszotta az Asztana 2–2-es döntetlennel zárult mérkőzését. A sérült Szántó Tamás nélkül nyert 2–0-ra a Rapid Wien.
La Liga: hat hete még börtönben ült a Barca vasárnapi vendége
Ruben Semedo, az Huesca védője vasárnap a Barcelonától elszenvedett 8–2-es vereséget követően szomorkodhatott, de ez semmi ahhoz képest, hogy hat héttel ezelőtt még börtönben volt, mert tettestárs volt egy emberrablásban.
La Liga: a Villarreal a második hazai meccsét is elveszítette
Második hazai meccsét is elveszítette a Villarreal a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2018–2019-es kiírásában: a „sárga tengeralattjáró” a Real Sociedadtól elszenvedett vereség után (1–2) a Gironától is kikapott (0–1), s mivel a Sevilla otthonában is „csak” 0–0-s döntetlent ért el, három forduló után egy pontot számlál.