7 Finnbogason Kjartan 1986. július 9. 3
91 Lovrencsics B. Balazs 1991. augusztus 30. 0
Bajnokok Ligája
BL: Köszönöm – Kovács Zoltán odaszúrt Dollnak a siker után? – videó
Mint megírtuk, az idegenbeli 1–1 után Felcsúton a gól nélküli döntetlen is elég volt a Mol Vidi FC-nek a Malmö elleni Bajnokok Ligája-selejtező visszavágóján. A következő körben a görög AEK Athén vár a magyar csapatra, amely ha akkor is továbbjut, a BL, míg ha kiesik, az Európa-liga csoportkörében folytatja. A találkozó után Kovács Zoltán, a székesfehérváriak sportigazgatója vélhetően Thomas Dollnak, a rivális Ferencváros vezetőedzőjének szúrt oda kicsit.
Labdarúgó NB I
NB I: a Kisvárda kapusának fájó emlék a Neymartól kapott Puskás-díjas gól
A labdarúgó NB I 4. fordulójában a Ferencváros 2–0-ra legyőzte a Kisvárdát idegenben. A találkozó után a hazaiak brazil kontingensének két tagjával, a Fradiban játszó Leandro unokatestvérével, Lucasszal, illetve a kapus Felipével beszélgetett az NSO Tv stábja. Utóbbi elárulta nekünk, miért kiabál annyit a védőkkel, hogyan fogja meg a büntetőket (négyből kettőt az NB I-ben), illetve egy Puskás-díjas gól emlékeit is felelevenítette nekünk, amit egy bizonyos Neymartól kapott még a Flamengo színeiben...
Kisvárda: leüvöltötte a bíró fejét; jogos volt a tizenegyes? – videók
Mint ismert, a labdarúgó NB I 4. fordulójában a Ferencváros 2–0-ra legyőzte a Kisvárdát idegenben. A stadionját avató szabolcsi csapat kettős emberhátrányban fejezte be a mérkőzést: még gól nélküli állásnál Anton Sinder szinte leüvöltötte Pintér Csaba játékvezető fejét, majd a második félidőben Theodorosz Beriosz talpalta le Matías Rodríguezt. Ráadásul a kisvárdaiak szerint hibázott a bíró, az a véleményük, hogy a Ferencváros tizenegyese előtt nem a tizenhatoson belül történt a szabálytalanság. Íme, a jelenetek!
Videó: brutális – így talpalták fejbe a fradistát Kisvárdán
Ritkán látható durva szabálytalanság miatt kapott piros lapot a Ferencváros ellen a Kisvárda labdarúgója, Theodorosz Beriosz, aki a 83. percben talppal fejbe rúgta a fővárosiak középpályását, Matías Rodríguezt. A Fradi ekkor már 2–0-ra vezetett Leandro fejesével és Davide Lanzafame 11-esből szerzett góljával.