MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
NL: győzelemmel kezdtek a skótok, iksz a szerb–román meccs
A Nemzetek Ligája C-divíziójának 1. csoportjában Skócia 2–0-ra legyőzte Albániát, míg a 4. csoportban a szerbek ikszeltek a románokkal, Montenegró megverte Litvániát.
Vízilabda
Férfi vízi Eb: nem jött össze az orosz csoda, ellenünk folytatják
A görög válogatott játszhat az ötödik helyért a barcelonai férfi vízilabda Európa-bajnokságon, mivel 12–11-re legyőzte Oroszországot. A meccs a hajráig sokkal simábbnak tűnt, a hét gólig jutó Jannisz Funtulisz vezérletével a görögök a második negyed elején már 6–1-re vezettek, de még a szünet előtti másodpercekben is 9–4 volt az állás. Az oroszok alaposan felzárkóztak, ám fordítani nem tudtak, így a hetedik helyért játszanak, a mieink ellen.
Vízilabda
Férfi vízi Eb: Ez volt a legjobb mérkőzésünk – Märcz Tamás
Märcz Tamás, a magyar férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya a Montenegrótól elszenvedett vereséget követően arról beszélt, hogy a csapat játéka sokat javult az előző mérkőzésekhez képest, de természetesen nem boldog, hogy a talán legjobb meccsünkön nem sikerült nyerni.
Vízilabda
Újabb veresége után a 7. helyért játszhat a férfiválogatott
A mérkőzés jelentős részében csak üldözte Montenegrót a magyar férfi vízilabda-válogatott, amely ugyan a negyedik negyedben egyenlített, de győzni nem tudott: a 7–6-os vereség után a hetedik helyért küzdhet a csapat a barcelonai Európa-bajnokságon.