MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Minden más foci
NEMZETEK LIGÁJA, D-LIGA – ADATBANK
Íme, a labdarúgó Nemzetek Ligája (2018–2019) negyedik vonalának (D-liga) menetrendje! A csoportmérkőzéseket 2018 őszén játsszák le, az Eb-playoffra 2020 tavaszán kerül sor.
Felkészülés: Liechtenstein két és fél év után ismét meccset nyert
A 2022-es labdarúgó-világbajnokság házigazdája, Katar hazai pályán 2–1-re kikapott Liechtensteintől felkészülési mérkőzésen. A miniállam nemzeti csapata legutóbb 2015 márciusában San Marinót győzte le (1–0), azóta 21 mérkőzéséből 18-at elveszített, és háromszor döntetlenre végzett.
Foci vb 2018
Vb 2018: spanyol siker bombagóllal, olasz győzelem zárásként
A spanyol labdarúgó-válogatott 1–0-ra legyőzte Izraelt a világbajnoki selejtezősorozat európai zónájának utolsó fordulójában, így majdnem hibátlan mérleggel, 28 ponttal zárt a csoport élén. A pótselejtezőt érő, második Olaszország Albániából vitte el a három egységet, míg a Macedónok kiütötték az utolsó Liechtensteint.
Vb 2018: elképesztő kapushiba után rúgott gólt Isco – videó
Ahogy az várható volt, a spanyol labdarúgó-válogatottnak nem okozott túl sok fejfájást Liechtenstein a világbajnoki selejtezősorozatban, Julen Lopetegui együttese már a szünetben négy góllal ment. Annál a találatnál kellemetlenebbet azonban vélhetően már nem kapnak a hazaiak, mint amilyet Iscótól…