MEZ NÉV NEMZETISÉG SZÜLETÉSI IDŐ MECCSSZÁM GÓL
KÖZÉPPÁLYÁSOK
CSATÁROK
Minden más foci
NL: Ramos mégsem taposott? A védő egy videóval üzent a kritikusoknak
A hétfői Spanyolország–Anglia Nemzetek Ligája-találkozó (2–3) után bejárta a világhálót a videó, amelyen úgy tűnik, Sergio Ramos megtaposta a földön fekvő Raheem Sterlinget. A spanyolok világ- és Európa-bajnok védője most egy másik kamerállásból mutatta meg, mi történt valójában. Ez alapján elképzelhető, hogy Ramos nem bántotta az angol támadót. Sokkal inkább a Sterling mellett elszaladó Nacho érhetett hozzá a Manchester City támadójához – még Ramos érkezése előtt.
NL: Sergio Ramos megúszta a pirosat? Megtaposta Sterlinget – videó
A hétfői Spanyolország–Anglia Nemzetek Ligája-találkozón Sergio Ramos, a hazaiak csapatkapitánya csúnyán megtaposta Raheem Sterlinget, az angol válogatott támadóját úgy, hogy a labda nem volt a közelben. Szymon Marciniak játékvezető nem fújta le a szabálytalanságot, amiért akár ki is lehetett volna állítani a Real Madrid védőjét.
NL: Anglia hármat lőtt a spanyoloknak egy félidő alatt
Hiába volt a tét a spanyol labdarúgó-válogatott számára a Nemzetek Ligája négyes döntője, az első félidőben Anglia gyakorlatilag lemosta a házigazdát Sevillában, és végül 3–2-re nyert. Raheem Sterling duplájára és Marcus Rashford góljára ugyan Paco Alcácer és Sergio Ramos válaszolni tudott, ám utóbbi már csak a meccs legvégén.
Videó: Sterling, Rashford – bajban a spanyolok Anglia ellen
Remek góllal szerzett vezetést Anglia a Spanyolország elleni Nemzetek Ligája-mérkőzésen Sevillában. Raheem Sterling egy kiugratást követően a jobb felsőbe bombázott, nem sokkal később pedig Marcus Rashford is betalált. A 38. percben Sterling ismét gólt szerzett, így egy félidő alatt háromgólos a spanyol hátrány.