Előző Következő
Október 19, szombat - PREMIER LEAGUE
13:30 Everton West Ham United
16:00 Chelsea Newcastle United
16:00 Wolverhampton Southampton
16:00 Leicester City Burnley
16:00 Tottenham Watford
16:00 Bournemouth Norwich City
16:00 Aston Villa Brighton & Hove Albion
18:30 Crystal Palace Manchester City
Október 19, szombat - NB I
17:00 DVSC DVTK
17:00 Mezőkövesd MOL Fehérvár FC
17:00 Puskás Akadémia Paks
17:00 Kaposvár Kisvárda
17:00 Zalaegerszeg Budapest Honvéd
19:30 FTC Újpest
Október 19, szombat - LIGUE 1 CONFORAMA
17:30 Olympique Lyonnais Dijon FCO
20:00 Nîmes Olympique Amiens SC
20:00 FC Metz FC Nantes
20:00 Angers SCO Stade Brestois
20:00 Stade de Reims Montpellier HSC
20:00 Toulouse FC Lille OSC
Október 19, szombat - BUNDESLIGA
15:30 FC Augsburg Bayern München
15:30 Fortuna Düsseldorf 1. FSV Mainz 05
15:30 Werder Bremen Hertha BSC
15:30 RB Leipzig VfL Wolfsburg
15:30 1. FC Union Berlin SC Freiburg
18:30 Dortmund Borussia Mönchengladbach
Október 19, szombat - LA LIGA
13:00 SD Eibar Barcelona
16:00 Atlético Madrid Valencia CF
18:30 Getafe CF CD Leganés
21:00 RCD Mallorca Real Madrid
Október 19, szombat - SERIE A
15:00 SS Lazio Atalanta
18:00 Napoli Hellas Verona
20:45 Juventus Bologna
Október 19, szombat - 2. BUNDESLIGA
13:00 SSV Jahn Regensburg SV Sandhausen
13:00 FC St. Pauli SV Darmstadt 98
13:00 SV Wehen Wiesbaden 1. FC Heidenheim
Október 19, szombat - EREDIVISIE
18:30 AZ sc Heerenveen
18:30 RKC Waalwijk Ajax
19:45 FC Twente Willem II
20:45 FC Utrecht PSV
20:45 VVV-Venlo Vitesse
Október 19, szombat - CHAMPIONSHIP
13:30 Blackburn Rovers Huddersfield Town
16:00 Hull City Queens Park Rangers
16:00 Reading Preston North End
16:00 Stoke City Fulham
16:00 Barnsley Swansea City
16:00 Middlesbrough West Bromwich Albion
16:00 Brentford Millwall
16:00 Leeds United Birmingham City
16:00 Luton Town Bristol City
16:00 Charlton Athletic Derby County
Október 19, szombat - PKO BP EKSTRAKLASA
15:00 Korona Kielce Wisla Plock
17:30 Legia Warszawa Lech Poznan
20:00 Jagiellonia Bialystok Cracovia
Október 19, szombat - FORTUNA LIGA
14:30 Slovan Liberec FK Jablonec
16:30 Sigma Olomouc Dynamo Ceské Budejovice
16:30 FC Fastav Zlín Mladá Boleslav
19:00 Slavia Praha 1.FK Pribram
17:00 Slovan Bratislava FK Pohronie
17:00 ŠKF Sered Spartak Trnava
17:00 FC Nitra MFK Ruzomberok
17:00 MSK Zilina MFK Zemplín Michalovce
Október 19, szombat - LIGA 1 CASA PARIURILOR
19:30 CFR 1907 Cluj Universitatea Craiova
Október 19, szombat - MLS
19:00 Atlanta United FC New England Revolution
21:30 Seattle Sounders FC FC Dallas
Október 19, szombat - HRVATSKI TELEKOM PRVA LIGA
15:00 NK Varazdin Istra 1961
17:30 Slaven Belupo HNK Rijeka
Előző Következő